Müügitingimused

E-KAUPLUSE MÜÜGITINGIMUSED

1. Müügitingimuste kehtivus

1.1. Müügitingimused kehtivad teenusepakkuja Multiclip OÜ (edaspidi kaubamärgina Forcebee) ja klientide (edaspidi Ostja) vahel kaupade ostmisel tekkivate õiguste ja kohustuste kohta.

1.2. Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad Forcebee toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad õigusaktid.

2. Hinnad ja maksmine

2.1. Kõik hinnad Forcebee e-poes sisaldavad käibemaksu 20%. Arveldamine toimub eurodes.

2.2. Maksmine pangalingi kaudu

Forcebee e-poes on võimalik tasuda pangalingi kaudu Swedbanki, SEB, LHV, Nordea ja Danske panga klientidel. Peale tellimuse esitamist klikkige soovitud pangalingile, mis suunab Teid valitud internetipanka. Sisestage oma kasutajatunnus ja paroolid ning sisenege internetipanka. Internetipangas näete juba täidetud maksekorraldust, kus on kirjas summa, mis kuulub tasumisele epood.forcebee.com’lt ostetud toodete eest. Kinnitage või tühistage maksekorraldus.

2.3. Arvega tasumine

Forcebee e-poes on juriidilistel isikutel võimalik tasuda arvega. Arve saadetakse e-mailile, ning arve eest saab tasuda internetipangas ülekandega.

3. Tellimuse vormistamine

3.1. Toodete tellimiseks leidke sobivad tooted ja lisage need ostukorvi. Oma ostukorvi sisu saate vaadata, kui vajutate veebilehe päises asuvale ostukorvi ikoonile.

3.2. Enne tellimuse vormistamist palume valida paki kohaletoimetamiseks sobilik tarneviis.

3.3. Tellimuse vormistamiseks vajutage nupule „telli“. Kui olete juba Forcebee veebikaubamaja registreeritud kasutaja, siis logige kontole sisse.

3.4. Tellimuse kinnitamiseks vajutage nupule „esita tellimus“ ning valige tasumiseks sobiv pagalink. Tellimuse kinnitus ja arve koopia saadetakse teie e-posti aadressile. Tellimuste ajalugu ja arveid on võimalik hallata „Minu konto“ ikooni alt.

3.5. Tooted postitame pärast arve tasumist.


4. M
üügilepingu jõustumine

4.1. Ostja seob ennast tellimuse ja selle eest tasumisega pärast vajutamist nupule „tellin ja tasun”. 
4.2. Müügileping jõustub hetkest, kui tellimuse kogusumma on laekunud Forcebee arveldusarvele.


5. Kohaletoimetamine

5.1. Pärast müügilepingu jõustumist (Ostjapoolset arve tasumist) komplekteerib Forcebee tellimuse ning postitab paki vastavalt kliendi valitud tarneviisile.

5.2. Viivitusteta kohaletoimetamiseks palume hoolega üle kontrollida kohaletoimetamiseks sisestatud andmed.

5.3. Forcebee e-pood ei vastuta kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kaup on logistikapartneritele üle antud õigeaegselt, kuid kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida Forcebee e-pood ei saanud mõjutada või ette näha.


6. Tagastamisõigus

6.1. Forcebee veebipoest ostetud toodetele kehtib alates kauba kättesaamisest 14-päevane tagastamisõigus. Juhul kui e-poest tellitud toode Ostjale ei sobi, võib ta selle põhjendusi esitamata e-kauplusesse tagastada.

6.2. Kauba tagastamiseks saatke taganemisavaldus aadressile support@forcebee.com hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest.

6.3. Tagastatavad tooted peaksid olema kasutamata ja pakend terve ja kahjustamata.

6.4. Lisaks ei kehti 14-päevane taganemisõigus kaubale, kui:

1) tootel on mehaanilised vigastused või see on purunenud (nt kukkumise tõttu);

2) tegemist on toote normaalse kulumise ning vigade korral, mis ei halvenda seadme väärtust ega kasutust;

6.5. Kui selgub, et Ostja ei ole saanud tellitud toodet, kaup ei vasta e-poes olevale kirjeldusele või tootel ilmneb viga, siis ei pea Ostja tegema taganemisavaldust 14 päeva jooksul, vaid võib kasutada seadusest tulenevat pretensiooni esitamise õigust.


7. Vastutus

Forcebee ja Ostja vastutavad teisele poolele käesolevate tingimuste rikkumisega tehtud kahju eest Eesti Vabariigis kehtivates õigusaktides sätestatud juhtudel ja ulatuses.


8. Forcebee vastutus

Forcebee ei vastuta tekitatud kahju või kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kahju või kauba kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida Forcebee ei saanud mõjutada või ette näha.


9. Isikuandmete kaitse ja turvalisus

9.1. Forcebee lehekülastuste ja tellimuste vormistamise käigus kogutud infot ja isikuandmeid käsitletakse konfidentsiaalsena ja seda ei avaldata kolmandatele osapooltele.

9.2. Krüpteeritud andmeside pankadega ostude eest tasumisel tagab Ostja personaalsete pangatunnuste turvalisuse.

9.3. Veebipood kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, e-maili aadress, pangarekvisiidid) ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba ostjale saatmiseks. Veebipood edastab isikuandmeid veoteenust pakkuvale ettevõtetele selleks, et kohale toimetada kaupa.

9.4. Veebipood saadab ostjale uudiskirju ning pakkumisi ostja e-maili aadressile ainult juhul, kui ostja on selleks avaldanud soovi sisestades veebilehel e-kirja aadressi ning andnud teada oma soovist otsepostituse teadete saamiseks.


10. Pretensioonide esitamise kord

Ostjal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt 14 päeva jooksul veebipoe poole, saates e-kirja aadressile support@forcebee.com

Pretensioonis tuleb ära märkida:

1) Ostja nimi ja kontaktandmed;

2) Kaebuse esitamise kuupäev;

3) Kauba puudus;

4) Forcebeele esitatav nõue;

5) Viidata tuleb tehingu sooritamist või garantiid tõendavale dokumendile või lisada selle koopia kaebusele.

Forcebee vastab pretensioonile kirjalikult 15 päeva jooksul pärast Ostjapoolse pretensiooni kättesaamist. Kui Forcebeel ei ole võimalik 15 päeva jooksul Ostja pretensioonile vastata, teatatakse sellest kirjalikult koos põhjenduse ja tähtajaga, mis ajaks vastus saadetakse.

Forcebee ei vastuta Ostja süül toote puuduste tekkimise eest, puuduste eest, mis on tekkinud toote mittekorrapärase hoiustamise või kasutamise tulemusena.

Juhul kui toode ei vasta lepingutingimustele, tal esineb puudusi või rikkeid, on Ostjal õigus nõuda toote parandamist või asendamist. Juhul, kui toote parandamine või asendamine ei ole võimalik, ebaõnnestub või põhjustab Ostjale põhjendamatuid ebamugavusi, on Ostjal õigus lepingust taganeda ja nõuda raha tagastamist.

Kui Ostja ja Forcebee ei suuda lahenda vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole.